יום הכנה לקראת שנה הבאה

זכינו והישיבה בצמיחה גדולה ובשנה הבאה יצטרפו אלינו כ70 תלמידי שיעור א'. לקראת הגידול המשמעותי התכנסנו רבני הישיבה ותלמידיה ליום בו העלנו מחשבות וחלומות כיצד להמשיך ולהתקדם עם השפע הגדול והברכה העצומה. היום התקיים במתחם OpenValley בקיסריה, שם זכינו להרצאות העשרה וליווי מעולה של המנטורים.

קרא עוד

התוועדות בלוד

ביום חמישי הלכנו ועשינו את ההתוועדות שלנו בשכונת רמת אשכול שבלוד. אל ההתוועדות הגיעו גם תושבי השכונה ותלמידי המכינה שסבלו מהפרעות בלוד. למדנו ביחד שפת אמת על הפרשה ושרנו ניגונים מרנינים. היה מרומם מאוד.

קרא עוד

יום ירושלים

ביום ירושלים ערכנו בישיבה תפילה חגיגית בהשתתפות קבוצות רבות ומגוונות של יהודים מכל הזרמים. התפילה הייתה בערב עם נגינה וריקודים. לאחר מכן ביום ירושלים יצאנו כל הישיבה לחגוג את יום ירושלים עם סיורים ברובע ובהר הזיתים היו מספר הרצאות ושיעורים על ירושלים ולמרות המצב היה מהנה במיוחד.

קרא עוד

התוועדות י"ט כסלו התשפ"א

שמחים להזמניכם להצטרף אלינו מביתכם להתוועדות מיוחדת לכבוד ראש השנה לחסידות שתתקיים בבניין הישיבה יום חמישי בשעה 20:30 כנסו לצפייה!

קרא עוד

שישי חיילים

כמה התגעגענו! קצת באיחור, אבל לא שכחנו! חיילי הישיבה התקבצו מכל קצוות הבסיסים וחזרו הביתה, חזרו לישיבה, ל"שישי חיילים" חגיגי ומרגש, כמובן שבזהירות ולפי הנחיות הקורונה 🙂 תודה לרואי הטבח על אוכל נהדר:) כבר מתגעגעים ומחכים לפעם הבאה!

קרא עוד