ברוכים הבאים

בית מדרש המכוון ללימוד תורת ארץ ישראל באופן מעמיק.

 

מוזמנים להצטרף ללימוד הבונה יסודות בגמרא, תנ"ך, הלכה, אגדה ומחשבה.
אנו רואים חשיבות בלימוד תורה הפונה אל השכל אך גם לרגש.
אנו מבקשים למצוא בתורה משמעות.
לימוד התורה בישיבה קשוב לנושאים ציבוריים.

תורה עמוקה, נוגעת ללב, מחוברת לחיים, המבקשת פיתוח שכלי מדויק עם בקשת משמעות רעיונית ורוחנית של הנלמד. התורה של הישיבה מבקשת להיות עמוקה ורלוונטית, סולם המוצב ארצה וראשו מגיע השמימה.


אמונה גדולה בתלמיד וביכולותיו – הלימוד בישיבה מיועד בין השאר לרכישת יכולת לימוד עצמאית. כמו כן הישיבה מעודדת גיבוש השקפת עולם עצמאית, וסלילת נתיב ייחודי לעבודת ה' ולקרבת אלוקים לכל תלמיד עפ"י האות שלו בתורה. הישיבה מדגישה את החיבור של הלמדנות השכלית עם עבודת הלב, כמו גם את החשיבות של הופעת התורה במרחב החיים הציבורי.

 

מה אנו מחדשים?
א. אנו רואים חשיבות עליונה בלימוד תורה נוגע בעומקי הנפש, מחובר לחיים; לפנות כמובן גם אל השכל, אך גם לרגש ולדמיון, ליצירתיות ולשאר כוחות הנפש.

ב. אנחנו מבקשים בתורה משמעות. כלומר, לגלות את הצדדים הפילוסופיים והרוחניים של התורה.

ג. לימוד התורה בישיבה קשוב לנושאים ציבוריים ורואה חשיבות בקידום האתיקה והמוסר, תוך ניסיון מתמיד של ניסוח עקרונות שיהוו גורם מעצב בשיח האינטלקטואלי והתרבותי של החברה הישראלית, ויהיו בשורה משמעותית לכלל החברה הישראלית.

 

למי אנחנו מתאימים?
בחורים רציניים, המוכנים להשקיע זמן ומאמצים בלימוד תורה. בחורים המחפשים את דרכם האישית בכנות בלתי מתפשרת, ומבקשים אוזן קשבת ופתוחה מרבני הישיבה. מי שמעוניין לעצב את אופיו האישי, מתוך עבודה מאומצת ובלי שיאכילו אותו בכפית. מי שמחפש יחד עם לימוד התורה השכלתני והמעמיק גם את עבודת הלב והרגש, בחבורה ומחשבה רחבה.

מעוניין שניצור קשר?

תודה! פנייתך נקלטה במערכת ותיענה בהקדם.
Error:

מחכים לכם!

 

 

 

 

אחראי השבו"שים ישמחו לעמוד לרשותכם בכל זמן, עדיף בוטסאפ לנייד:

הרב גיל דביר: 052-585-8303 | שלח וואטסאפ

זיו שטיינר: 054-339-3118 | שלח וואטסאפ

דור פרקש: 058-474-8860 | שלח וואטסאפ

מזכירת הישיבה, ליאורה: 0733822095 , או במייל: hesderypt@gmail.com

 

בוגרים מספרים