ישיבת אורות שאול, רעננה

שמיניסט יקר – הנך מוזמן לבקר בישיבה

שמיניסט יקר – הנך מוזמן לבקר בישיבה

מרכז בית המדרש הוא לימוד התורה כדרך המסורת הישיבתית, בלימוד חי ומחייה. מתוך הבסיס יוצמחו ענפים השלוחים אל עבודת הנפש האישית ואל ההתקשרות לציבוריות והאקטואליה הישראלית. יחד אנחנו בונים תורה עמוקה, נוגעת בלב ומחוברת לחיים.

מה זה "שבוע ישיבה"?

שבוע הישיבה מיועד לכם, תלמידי השמינית אשר מעוניינים להכיר את הישיבה ולפתוח את האפשרות להצטרף אלינו לאחר סיום הלימודים בישיבה התיכונית.
במהלך השבוע השבו"שים תתארחו בבית המדרש ובפנימייה, אתם תוזמנו להשתתף בשיעורים הניתנים לשאר התלמידים וללמוד בחברותא עם תלמידי הישיבה.
אנו מעוניינים שתכירו את רבני הישיבה. יהיו שיעורים וחבורות המיועדות ספציפית לתלמידי השמינית.
המיון לישיבה כולל שני אלמנטים: ראיון עם איש צוות ומבחן בכתב.

במהלך שהותכם בישיבה ילוו אתכם אחראי השבו"שים, ידאגו לכל מחסורכם ויתאמו למעוניינים ראיון, ושיחה אישית עם ראש הישיבה. אחראי השבו"שים יעדכנו אתכם בלוח השיעורים, ידאגו לכם למיטה בפנימיה ויענו לשאלותיכם. ניתן לשתף אותם בכל בעיה העולה במהלך ביקורכם ולאחריו.

אנו שמחים לעזור ולעשות כל מה שניתן על מנת שחווית שבוע הישיבה תעבור בהצלחה . (אנו ממליצים לכם להביא עמכם מצעים או שק שינה).

על מנת שנוכל להיערך בצורה טובה לביקורכם, נשמח אם תעדכנו אותנו מראש בבואכם כך נוכל לוודא שאכן הלימודים בישיבה מתנהלים כרגיל ולהזמין אתכם לשהות בישיבה גם בשבת.

אחראי השבו"שים ישמחו לעמוד לרשותכם בכל זמן, עדיף בסמס לנייד:

בנצי ברכיהו: 058-4466552

אלרועי גולד: 050-5693557

מזכירת הישיבה, ליאורה: 097700354 hesderypt@gmail.com